tło
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij i nie pokazuj więcej
Powyżej 15 osób kawaler gratis Email Telefon
693 778 801

Bydgoszcz - BYDGOSKI NIGHTLIFE

Esencja najlepszego co Bydgoszcz ma do zaoferowania. 2 ciekawe puby, 1 klub Gogo i najlepszy klub muzyczny.

Na rozgrzewkę parę łyczków czegoś mocniejszego dla odwagi w klimatycznych pubach, potem wizyta w najbardziej topowym strip klubie i trening na zawodowych tancerkach go-go. Na koniec wejściówka do modnego klubu muzycznego. Wszystkie wstępy w cenie, bez stresu na bramce i zawracania głowy. Do tego piwko dla każdego i rezerwacja loży w strip klubie.

Wszystko to podane jak na tacy tak abyś wraz ze swoimi kompanami mógł się zrelaksować a kwestie organizacyjne zostawił naszej uroczej imprezowej opiekunce która jak zwykle zajmie się organizacją.

Sprawdź też rozszerzoną wersję z kasynem - Pakiet Las Vegas.

Cena: 89 PLN/os. (min. 6 osób)
Czas trwania: 5 godzin
Lokalizacja: centrum

Cena zawiera:
imprezowa opiekunka grupy, 1 x pub + 1 x wstęp do strip klubu, rezerwacja stolików w pubach i klubie GoGo, 1 x piwko dla każdego w strip klubie + wejściówki do klubu muzycznego.