tło
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij i nie pokazuj więcej
Powyżej 15 osób kawaler gratis Email Telefon
693 778 801

Gdańsk Trójmiasto - WIECZÓR GOGO

Pięciogodzinna opcja dla harpaganów. Klimatyczny pub, 2 najlepsze kluby GoGo i klub muzyczny na koniec.

Na rozgrzewkę coś mocniejszego dla odwagi w pubie, potem wizyta w dwóch najbardziej topowych strip klubach i trening na zawodowych tancerkach go-go.  Na koniec najlepszy klub w Sopocie. Tam możecie zostać do woli...  Wszystkie wstępy w cenie, bez stresu, załatwiania, dzwonienia...

Do tego 2 drinki dla każdego w strip klubie... a wszystko podane na tacy tak abyś wraz ze swoimi kompanami mógł się zrelaksować a kwestie organizacyjne zostawił naszej uroczej imprezowej opiekunce która jak zwykle zajmie się organizacją.

Organizując to samemu za same wstępy zapłaciłbyś więcej. Do tego w cenie wszystkie  rezerwacje, piwka w strip klubach i urocza przewodniczka po nocnych lokalach.

Za dużo ciała? Sprawdź nasz bestseller - Trójmiejski Nightlife.

Cena: 99 PLN/os. (min. 7 osób)
Czas trwania: ok 4-5 godzin
Lokalizacja: centrum

Cena zawiera:
imprezowa opiekunka grupy, 1 x pub, 1 x shot dla każdego w pubie + 2 x wstęp do strip klubu, 1 x wstęp do klubu, rezerwacja stolików w strip klubach, 1 x drink dla każdego w obu strip klubach.

Opinie klientow Górna część dymka z opinią
"(...)kolacja przerosła nasze oczekiwania. Striptiz po prostu REWELACYJNY. Młody wniebowzięty. Misja udana! (...) No i dzięki Beacie mogłem się wyluzować. Doceniam to bardzo dopiero teraz gdy głowa mi pęka:) Do następnego razu." Adam. Kolacja Hugh Hefnera + Nightlife

Zobacz
Dolna część dymka z opinią Obrazek przedstawiający twarz zadowolonego klienta