tło
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij i nie pokazuj więcej
Powyżej 15 osób kawaler gratis Email Telefon
693 778 801

Poznań - STRZELNICA POLICYJNA

Pakiet policyjny na wasz wieczór kawalerski to dużo amunicji w przystępnej cenie. W pakiecie aż 30 strzałów/osobę z 3 rodzajów broni ( 10 x Glock 9 mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x karabin maszynowy Glauberyt). Do tego instruktorzy, trening obchodzenia się z bronią, konkurencje strzeleckie pod okiem licencjonowanych instruktorów, cały sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu) i wygodny transport minibusem w dwie strony. Na tej atrakcji trzeba być trzeźwym.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Cena: 159 PLN/os. (min. 7 osób)
Czas trwania: 2 godziny
Lokalizacja: 15 minut od centrum

Cena zawiera:
30 strzałów z 3 rodzajów broni, cały potrzebny sprzęt, licencjonowani instruktorzy, sympatyczna opiekunka grupy, transport w obie strony, konkurencje strzeleckie, tarcze pamiątkowe.