tło
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij i nie pokazuj więcej
Powyżej 15 osób kawaler gratis Email Telefon
693 778 801

Szczecin - SZCZECIŃSKI NIGHTLIFE

Idealna atrakcja na udany wieczór kawalerski w Szczecinie -  Pub, Strip Klub, Klub w asyście imprezowej opiekunki.

Spotkanie na Rynku, na rozgrzewkę parę łyczków czegoś mocniejszego dla odwagi w modnym pubie, potem wizyta w najbardziej topowym klubie GoGo i trening na zawodowych tancerkach, a na koniec modny klub pełen kusych spódniczek i sprawdzanie nowo nabytych umiejętności w praktyce.

Wszystkie wstępy w cenie, bez stresu na bramce i zawracania głowy. Do tego piwko dla każdego i rezerwacja loży w strip klubie....a wszystko podane na tacy - tak abyś wraz ze swoimi kompanami mógł się zrelaksować, a kwestie organizacyjne zostawił naszym uroczym przewodniczkom.

Wszystkie kluby są blisko, więc nie trzeba zazwyczaj korzystać z taxi.

Sprawdź też rozszerzoną wersję z kasynem - Pakiet Las Vegas.

Cena: 89 PLN/os. (min. 7 osób)
Czas trwania: 5 godzin
Lokalizacja: centrum

Cena zawiera:
Imprezowa opiekunka grupy, wstęp do strip klubu, wstęp do klubu, rezerwacja stolików w pubie, klubie i strip klubie, 1 x piwko dla każdego w strip klubie.